O informacji publicznej

W tym dziale znajdują się szczegółowe omówienia zasad dostępu do informacji publicznej oraz przepisy prawne regulujące  udostępnianie informacji publicznych.

 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

 

Data ustalenia tekstu Oświadczenia: 17 września 2020 roku

Data ostatnio wprowadzonych zmian: 27 maja 2021 roku

 

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

 

  • Pliki PDF, arkusze kalkulacyjne oraz dokumenty tekstowe itp. - obecnie większość informacji jest zawartych bezpośrednio na stronie Internetowej, natomiast niezbędne do pobrania formularze są w większości wygenerowane w postaci PDF,
  • Pozostałe pliki będące zeskanowanym dokumentem, będą systematycznie wymieniane na wygenerowane elektronicznie lub bezpośrednio na dokument tekstowy

 

Przekaż nam swoje uwagi i oczekiwania

W przypadku problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem strony, prosimy o kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną Andrzejem Nowackim, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..